LA CLÉ

HAKKIMIZDA

Güzel kokuların hafızaya etkileri üzerine yapılan güncel araştırmalar, çok önemli sonuçlar ortaya koyuyor. Güzel bir kokunun insanı rahatlattığını, huzur verdiğini ve hatta öfkeyi dahi yatıştırdığını hepimiz biliyoruz. Hatta kokular, zihnimizde bir yerlerde duran, unuttuğumuz anılarımızı bize yeniden yaşatıyor, bazen güzel bazen hüzünlü anları hatırlatıyor.

Fransızca ’da anahtar anlamına gelen markamız ‘’La Cle’’ ile duygularınızın anahtarı olmak istiyoruz.

Bildiğiniz üzere kilit ve anahtar bir prensibe bağlı olarak çalışmaktadır. Markamız da belirlediği prensiplerle çalışarak sizlere en kaliteli ürüne en kolay şekilde ulaşmanız için kurulmuştur.

Çağlar boyunca insanoğlu için kokular bir şehri tanımlamanın en temel araçlarından biri haline geldi. Görselliğin hükümdarlığını sürdüğü modern dünyada bir kenti kokularla özdeşleştirmek zor görünebilir. Oysa tüm şehirler hâlâ ziyaretçilerini kokularla karşılamaya devam ediyor. Bir yerle ilgili çoğu yargımızı kokulardan hareketle ediniyoruz. İstanbul’da kurulduk çünkü, İstanbul önemli medeniyetlere başkentlik yapmış tarihi bir şehirdir. Geçmişten ve günümüzden birçok özel ve değerli kokuyu içinde barındırmaktadır.

Vizyon

Özenle seçilen ve geliştirilen ürünlerimizi dünyaya tanıtmak.

Misyon

Kokuların sihirli dünyasından yola çıkarak kaliteli, çok çeşitli ürünler sunmak.